Home » Over ons

Over ONS

Over Ruber Acia

Ruber Acia is een full service subsidieadvieskantoor. Wij inventariseren uw subsidiekansen, vragen de meest kansrijke subsidie voor u aan en begeleiden u verder na de toekenning. No cure, no pay!

Wij hechten aan persoonlijke betrokkenheid en gaan voor een vruchtbare samenwerking. Daarvoor zijn open en eerlijke communicatie essentieel.

We maken graag kennis met u! U bent van harte welkom op ons kantoor voor een kop koffie en een goed gesprek.

Ontmoet ons team

Harold Helmus

h.helmus@ruberacia.nl

Bert Zigterman

b.zigterman@ruberacia.nl

Floris van der Plas

f.vanderplas@ruberacia.nl

Lieuwe Helmus

l.helmus@ruberacia.nl

Willem Schreuder

w.schreuder@ruberacia.nl

Adriënne Bakker

a.bakker@ruberacia.nl

Paula Nordhauzen

p.nordhauzen@ruberacia.nl

Dennis Bakker

d.bakker@ruberacia.nl

Frank Faber

Frank Faber

f.faber@ruberacia.nl

Jij?

Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's!